default dark light
Üçüncü iştişare toplantısı yapıldı

08 Kasım 2011 Saat: 10.00'da Vakıf üyeleri ile belirli periyotlar da bir araya gelerek, yapılan ve yapılacak olan çalışmalarla ilgili bilgi akışını sağlamak, görüş alış verişinde bulunma, dilek ve temennilerini öğrenmek, üyelerin yönetime destek ve katılımlarını devamlı kılmak amacı ile 3. istişare toplantısı Abdullah BAYIK Kütüphanesinde yapılmıştır.
  
Katılımcıların kendi aralarında yaptıkları bayramlaşmanın ardından verilen kahvaltı eşliğinde Beykoz Gümüşsuyu Vakfı Genel Sekreteri Sayın Hakan GÖKCAN Vakıf olarak Nisan  - Kasım 2011 ayları arasında yapılan genel ve güncel hizmetler hakkında yaptığı sunum ile katılımcıları bilgilendirmiştir.

BAŞKANIN KONUŞMASINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Genel Sekreteri Sayın Hakan GÖKCAN'ın yaptığı kısa bilgilendirmenin ardından Vakıf Başkanı Sayın Dursun Ali OKUYAN yaptığı konuşmada ileriye dönük projelerden ve yapılan hizmetlerden bahsederek Vakıf üyelerinin desteklerini her zaman yanımızda hissettiklerini fakat desteklerinin daha çok olması kırgınlıkların kalkması ve birlik beraberliğin sağlanması gerektiğini belirtmiştir. Yapılan çalışmaları madde madde okuyarak yapılacak olan hizmetler hakkında katılımcıların görüşlerine yer verilmiştir.

Vakıf Başkanı Sayın Dursun Ali OKUYAN yaptığı konuşmanın ardından dilek temenni ve isteklerini belirten katılımcıların sorularını bizzat Vakıf Başkanı Sayın Dursun Ali OKUYAN cevaplandırmıştır.