default dark light
Beykoz Gümüşsuyu Vakfı kongresi

Beykoz Gümüşsuyu Vakfı kongresi, 14 Mart 2010 Pazar günü Beykoz Gümüşsuyu Vakfı Abdullah BAYIK kütüphanesinde vakıf üyelerinin büyük katılımıyla gerçekleşti.Gündem gereği; Divan teşekkül ettirildi.

Divan başkanlığına Rafet ŞİSMANOĞLU, Divan Başkan Yardımcılığına: Muharrem ŞİMŞEK Divan Kâtipliğine: Şadi İZ ve Mehmet AYDIN getirildi.
Bir dakikalık Saygı duruşu yapılarak İstiklal Marşı okundu. Daha sonra geçmiş döneme ait faaliyet raporunun okunmasına geçildi. Vakfı başkan yardımcısı Sedat ÇOŞKUN yönetimde bulundukları süre zarfında Vakfın yaptığı hizmet ve çalışmaları katılımcılara aktardı.
Hemen ardından kürsüye Vakıf Muhasibi Seyfi AYTAÇ geldi ve yönetimde bulundukları süre zarfında vakfın mali durumunu gelir gider harcamalarını katılımcılara aktardı. Ardından Divan başkanı okunan bildiriler hakkında yorum veya itirazı oylamaya sundu. Faaliyet ve mali rapor oy birliği ile kabul edildi.
Denetleme raporu okundu. Denetleme Yönetim kurulunun okuduğu bildirinin ardından. Denetleme raporunun okunmasının ardından yeni dönem için yapılacak olan faaliyet raporu okundu. Divan başkanı tarafından oylamaya sunulan yeni faaliyet ve mali rapor oy birliği ile kabul edildi.

Vakıf Başkanı Sayın Dursun Ali OKUYAN “bu süre zarfında vakıfta yönetim veya yönetimin dışında hizmet yapmış herkese sonsuz teşekkürlerimizi bir borç biliyoruz” dedi. Ve yeni yapılacak oylamanın ardından oluşacak yeni yönetimin şimdiden başta Gümüşsuyulular olmak üzere tüm Beykozlulara hayırlı olmasını diliyorum diyerek konuşmalarını bitirdi.

Divan Başkanı oylamaya geçilmeden önce dilek ve temennileri yapmak üzere kürsüyü katılımcılara sundu. Dilek ve temennilerin ardından oylamaya geçildi.
Yapılan yeni oylamanın sonucunda oluşan yeni denetleme kurulu ve yönetim kurulu oluşturuldu.
 
Yönetim Kurulu Başkanı: D. Ali OKUYAN
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı: Yaşar BAŞLANTI,
Muhasip :Ali Osman Sağır
Muhasip Yardımcısı: Sedat Çoşkun
Genel Sekreter: Hakan GÖKCAN
Üye: Ergün KALAY , Erol MOLLA, Celal ÖZMET, Yüksel AK