default dark light
İkinci iştişare toplantısı yapıldı

24 Nisan 2011 Saat: 10.00'da Vakıf üyeleri ile belirli periyotlar da bir araya gelerek, yapılan ve yapılacak olan çalışmalarla ilgili bilgi akışını sağlamak, görüş alış verişinde bulunma, dilek ve temennilerini öğrenmek, üyelerin yönetime destek ve katılımlarını devamlı kılmak amacı ile 2. istişare toplantısı yapılmıştır.

İkinci İştişare Toplantısı

Genel sekreter Sayın Hakan GÖKCAN Vakıf olarak 2010 Ocak – 2011 Nisan ayı yapılan genel ve güncel hizmetler hakkında yaptığı sunum ile katılımcıları bilgilendirmiştir.

Vakıf Başkanı Sayın Dursun Ali OKUYAN yaptığı konuşmada ileriye dönük projelerden ve yapılan hizmetlerden bahsederek Vakıf üyelerinin desteklerini her zaman yanımızda hissettiklerini fakat desteklerinin daha çok olması kırgınlıkların kalkması ve birlik beraberliğin sağlanması gerektiğini belirtmiştir. Yapılan çalışmaları madde madde okuyarak yapılacak olan hizmetler hakkında katılımcıların görüşlerine yer verilmiştir. Katılımcıların soruların bizzat Vakıf Başkanı Sayın Dursun Ali OKUYAN cevaplandırmıştır.

VİDEO İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!