default dark light
8. Olağan Kongre Yapıldı

Beykoz Gümüşsuyu Vakfının 8. Olağan Kongresi 29 Ocak 2010 Pazar günü Beykoz Gümüşsuyu Vakfı Abdullah BAYIK kütüphanesinde vakıf üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.

Divan başkanlığı ve diğer üyelerinin oluşumunun ardından, Bir dakikalık Saygı duruşu yapılarak İstiklal Marşı okundu. Geçmiş döneme ait faaliyet raporunun okunmasına geçildi.  Vakfı Genel Sekreteri Hakan GÖKCAN yönetimde bulundukları süre zarfında Vakfın yaptığı hizmet ve çalışmaları katılımcılara aktardı.
Vakıf Muhasip Yardımcısı Sedat ÇOŞKUN yönetimde bulundukları süre zarfında vakfın mali durumunu gelir gider harcamalarını katılımcılara aktardı.
Vakıf Başkanı Sayın Dursun Ali OKUYAN “ vakıfta yönetim veya yönetimin dışında hizmet yapmış herkese sonsuz teşekkürlerimizi bir borç biliyoruz” dedi. Ve yeni yapılacak oylamanın ardından oluşacak yeni yönetimin Gümüşsuyulular olmak üzere tüm Beykozlulara hayırlı olmasını diliyorum diyerek konuşmalarını bitirdi.

Divan Başkanı oylamaya geçilmeden önce dilek ve temennileri yapmak üzere kürsüyü katılımcılara sundu. Dilek ve temennilerin ardından oylamaya geçildi.
Yapılan yeni oylamanın sonucunda oluşan yeni denetleme kurulu ve yönetim kurulu oluşturuldu.

Yönetim Kurulu Başkanı: D. Ali OKUYAN
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı: Yaşar BAŞLANTI,
Muhasip :Ali Osman Sağır
Muhasip Yardımcısı: Sedat Çoşkun
Genel Sekreter: Hakan GÖKCAN
Üye: Ergün KALAY , Erol MOLLA, Celal ÖZMET, Yüksel AK