default dark light
Mahalle okullarımıza destek oluyoruz

Beykoz Gümüşsuyu Vakfı Olarak mahalle sınırlarımızda bulunan okullarımızdan Beykoz Ziya Ünsal İlköğretim Okulu'nda tadilatını yaparak yenilediğimiz Öğretmenler odasının açılışı yapıldı.

Beykoz Ziya Ünsal İlköğretim Okulu'nda yenilenen öğretmenler odasının açılış törenine İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Nazmi YEKREK, Gümüşsuyu Vakfı Başkanı Dursun Ali OKUYAN ve yönetim kurulu üyeleri, Sedat Çoşkun, Yüksel AK, Ali Osman SAĞIR,  AKP İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin YÜKSEK, Karlıtepe Merkez Cami Yapı Derneği Başkanı Hüseyin KURT, Kızılay ve Can Simidi Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Ziya Ünsal İlköğretim Okulu Aile Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Aslan KANDEMİR, Okul Müdürü Ayhan ÖZGÜN, Okul öğretmenleri ve Elmalı İlköğretim Okul Müdürü Aslan Kadıoğlu katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü-Hasan Nazmi YEKREK: "Eğitim Alanında Yapılan Yardımları Önemsiyor ve her zaman destekliyorum".


Kurdele kesimiyle açılışı yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hasan Nazmi YEKREK yaptığı konuşmasında, eğitim alanında yapılan yardımları önemsediğini, yardımsever insanların eğitime yaptıkları bu katkılar sayesinde eğitim seviyesinin şüphesiz yükseleceğini, bu okulun öğretmenler odasının baştan aşağı yenilenmesini sağlayan Beykoz Gümüşsuyu Vakfını kutladığını ve emeği geçen herkese teşekkürlerini ilettiğini belirtti.

Gümüşsuyu Vakıf Başkanı; Dursun Ali OKUYAN, "Geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz için ne yapsak az".
İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hasan Nazmi YEKREK’in ardından konuşmasına başlayan Beykoz Gümüşsuyu Vakfı Başkanı Sayın Dursun ALİ OKUYAN  konuşmasında, “Vakıf olarak yönetime geldiğimiz andan itibaren başta Gümüşsuyu olmak üzere Beykoz’da birçok işler yaptıklarını, eğitim alanında yaptıklarının çok önemli olduğunu, vakıf olarak 40 öğrenciye burs verdiklerini, Beykoz Ziya Ünsal İlköğretim Okulunun Öğretmenler odasının tadilatını yaparak yeniledik çünkü geleceğimizin teminatı olan çocuk veya gençlerimizde emeği olan sevgili öğretmenlerimizin daha iyi dinlenerek derslere girmesi öğretmenlerimizin motivasyonunu yükseltir buna paralel olarak da gençlerin daha başarılı olması sağlar. Beykoz Gümüşsuyu Vakfı olarak yönetim toplantısında aldığımız karar ile  Mahallemiz sınırları içerisinde bulunan okullarımıza her zaman destek olmaya devam edeceğiz”. dedi.

Ziya Ünsal İlköğretim Okul Müdürü sayın Ayhan ÖZGÜN'de yapılan öğretmenler odası için emeği geçen herkese teşekkür etti.

Yapılan konuşmaların ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Nazmi YEKREK, ilçemizdeki eğitime vermiş olduğu desteği için Beykoz Gümüşsuyu Vakfı Başkanı Dursun Ali OKUYAN’ a plaket takdim etti. Katılımcılara daha sonra meyve suyu ve kurabiye ikramında bulunuldu.