default dark light
Gümüşsuyu için çabalıyoruz!

Vakfımız kurulduğu tarihten itibaren, Gümüşsuyu Mahallemizin sorunlarını (Temizlik, Güvenlik, Sokak aydınlatması, Alt Yapı, Asfalt ve kilit taşı sıkıntıları, İGDAŞ ve AYEDAŞ fatura ödeme noktaları vs.) ileterek çözümler aranmış gerekli sonuçlara gidilmiştir.

ÇeşmeBeykoz Gümüşsuyu Vakfımız Gümüşsuyunda bulunan 12 derneğimizin yönetimleri ile Muhtar ve Encümen üyelerimiz ile başta tüm Beykoz’umuzun sıkıntısı olan imar ve mülkiyet sorunlarında ecrimisil gibi sıkıntıların aşılması yolunda her ay toplantılar yapıp sorunlarımızı Bölge Millet Vekillerimize, Belediye Başkanımıza, Meclis Üyelerimiz ve Encümenlerimiz tarafına taşımaktayız. Belediyemiz ile ortak çalışma içerisinde çözümler arayışımıza devam etmekteyiz ve konuların takipçisiyiz.gümüşsuyu çeşmesi

çeşmeVakfımız, Ramazan ayı içerisinde Vakfımızın kurucu üyeleri ve yönetimine iftar yemeği vermiş olup yapılan yemekli toplantılarda Mahallemizin için daha neler yapmalıyız kaygısında münazaralar yapmaktayız.

Vakfımız Gümüşsuyu Mahallesinde ikamet eden ahrete göçmüş bulunan ve hastalarımızın şifası için geniş katılım sağlanarak, mevlithanlar tarafından kuran ve mevlidi şerif okutulmuştur. Bu gibi faaliyetlerde, kandillerde ve bayramlarda tüm katılan cemaate ikramlar sunulmuştur.

Vakfımızın Gümüşsuyu Mahallesinde bulunan ve çevresinde olan çeşmeler, merdivenler, yollar ve okullarında oluşan ve yaşanan sıkıntıların onarımında katkı sağlanarak güzelleştirme yapılarak Gümüşsuyu Halkının hizmetine sunulmuştur.