default dark light
4.Kur'an Ziyafeti tamamlandı

Beykoz Gümüşsuyu Vakfının düzenlediği mevlit, şehitlerimize ve rahmetli olan semt sakinlerinin ruhuna verildi. İstanbul’un Fethi’nin yapıldığı tarihe yakın ve Peygamber Efendimizin (S.A.V) irtihalinin bulundu tarih olan 9 Haziran 2012 günü, Gümüşsuyu Merkez Camiinde Beykoz’lulara kuran ziyafeti ve okunan mevlitlerin ardından katılan vatandaşlara ikram verildi.

Beykoz İlçe Müftüsü Hüseyin Demirtaş’ın açılış konuşmalarını yaptığı günde Mevlide katılan hocalar Salih Bayram, Celalettin Şensoy, Mustafa Pınar, Dünya Birincisi Selman Okumuş, Mustafa Taşkın, Hayrullah Sağır, Abdullah Felay ve Ahmet Eren’den oluştu.

Vakıf Başkan Yardımcısı Sedat Coşkun yaptığı konuşmada; “4.’sünü düzenlediğimiz ve geleneksel bir hale gelen kuran ziyafetimizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. Vakfımız başta Gümüşsuyulular olmak üzere tüm Beykoz’lulara çeşitli hizmetlerde bulunmuş ve bulunmaya devam etmektedir. Bunlardan en önemlisi 40 üniversite öğrencisine burs veriyoruz, Mahallemizin ihtiyaç sahibi ailelerine de yardımda bulunuyoruz. İnşallah hizmetlerimizin devamı olacaktır.” dedi.

Okunan Mevlit ve Kur’andan sonra dinleyenlere ve semt sakinlerine ikramda bulunuldu.