default dark light
Yönetim Kurulu

Beykoz Gümüşsuyu Vakfı'nın gayesi; kendi üyeleri ve sizler gibi hamiyet perver kişiler arasında sosyal dayanışmayı sağlayarak çalışkan, çağdaş, demokrat, Atatürk ilkelerine bağlı, yeterli maddi imkanları olmayan öğrencilere ilköğretimden yükseköğrenimlerine kadar maddi ve manevi destek vermek, çevre ve doğayı korumak, sağlık alanında faaliyetlerde bulunmaktır.

Bu amaçla hareket eden vakıfımız güümüzde sayıız öğrenciye burs vermektedir. Burslarımızı, vakıf üyelerimizin, siz gönüllülerimizin yaptığı bağışlar ile Vakıf Yönetim Kurulunun önderliğinde elde edilen gelirler ve vakıfımıza bağışlanan taşınmazın getirmiş olduğu kira geliri ile karşılamaktayız. İsteyen herkesin her zaman dilediği miktar nakdi ve aynı bağışlarla bizlere katılmasını bekliyoruz.

Kişiler "Senede birkez de olsa kendi adlarına veya sevdiklerinin anısına yapmak isteyecekleri bağışla toplumumuza ne büyük yarar sağlayacaklarını" Türkiye' deki okumuş insan sayısının artması ile yurdumuzun çağdaş toplum seviyesine daha çabuk yükseleceğine inanıyoruz. Vakfımızın daha büyük kitlelere hizmet verebilmesi ve hitap edebilmesi için siz yardımsever insan ve kuruluşların yardımı ve katkıları ile insanlara iyi bir şeyler vermenin onurunu ve heyecanını hep beraber yaşamak dileği ile...

"HEP BİRLİKTE ELELE VEREREK BÖYLE BİR DAYANIŞMAYI SONUNA KADAR DESTEKLEMEYE VARMISINIZ" diyor, değerli yardımlarınızı bekliyoruz.

Saygılarımızla.
" BEYKOZ GÜMÜŞ SUYU VAKFI "

Yönetim Kurulu Başkanı: D. Ali OKUYAN
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı: Yaşar BAŞLANTI,
Muhasip :Ali Osman Sağır
Muhasip Yardımcısı: Sedat Çoşkun
Genel Sekreter: Hakan GÖKCAN
Üye: Ergün KALAY , Erol MOLLA, Celal ÖZMET, Yüksel AK