default dark light
Beykoz Gümüşsuyu Sağlık Ocağı hizmette!

gümüşsuyu sağlık ocağıBeykoz Gümüşsuyu Vakfı olarak mahalle sakinlerimizin daha iyi ve hızlı sağlık hizmeti alabilmesi için İl Sağlık Müdürlüğü ile yapmış olduğumuz protokol çerçevesinde Beykoz Gümüşsuyu Güzelleştirme Derneğinin inşasına başlamış olduğu Vakfımızın kurulumundan sonra vakfımızın bitirmiş olduğu Vakıf hizmet binamızın ikinci katının sağlık hizmeti verdiği sürece kullanılmak üzere İl Sağlık Müdürlüğüne devri gerçekleştirildi.

İç dizaynı İl Sağlık Müdürlüğünün uygun gördüğü proje çerçevesinde yapılarak Beykoz Belediyesi ve Vakfımız tarafından finansmanı sağlanarak yaptırılan Sağlık Ocağımız halkımızın hizmetine sunulmuştur.
beykoz gümüşsuyu sağlık ocağı
Türkiye’ de hizmet yapan sağlık ocaklarının hemen hemen hiçbirinde olmayan RÖNTGEN Cihazı Vakfımızın girişimleri sonucunda ilgili kişilerin yardımı ile İlçe Sağlık Müdürlüğünce uygun görülerek Beykoz Gümüşsuyu Sağlık Ocağına kazandırılarak halkımızın hizmetine sunulmuştur.

röngen cihazıVakfımızın hizmet binasında hayat geçirilen sağlık Ocağımızda 4 Doktor, 3 Hemşire, 1 Radyolog, 1 Hizmetli, 1 Kayıt ve Danışma personeli görev yapmaktadır. Vakfımız İlçe Sağlık Müdürlüğümüz ile beraber iyi diyaloglar kurarak devamlı iletişim halinde fikir alış verişi sağlanarak daha iyi hizmet verilmesi için istişareler sürdürmektedir.

Elektrik kesilmelerine karşın tedbir olarak sağlık ocağımızda bulunan aşıların bozulmaması için İlçe Sağlık Müdürlüğümüz ile yapılan görüşmeler sonucunda Müdürlüğümüz tarafından sağlık ocağımıza jeneratör konulması sağlandı.Hizmet binamızda bulunan sağlık ocağımızın tüm küçük giderlerin ve arızalarının yapılması vakfımızca sağlanmaktadır.